گزارش سمینار و کارگاه استراتژی‌های مدرن فروش و کسب‌وکار در کرج17 و 20 و 21 مهر ماه

گزارش سمینار و کارگاه استراتژی‌های مدرن فروش و کسب‌وکار در کرج17 و 20 و 21 مهر ماه

 

در تاریخ 17 مهرماه 96 معارفه‌ی رایگان استراتژی‌های مدرن فروش و کسب‌وکار با همکاری مؤسسه‌ی آیین مهر و شهرداری کرج در سالن اجتماعات فرهنگسرای کوثر برگزار شد.

استراتژی کوثر1

 این سمینار رایگان جهت آشنایی مخاطبان با کارگاه دو روزه‌ای بود که تکمیل کننده‌ی مباحث آموزشی ارائه شده در همان سمینار قرار بود باشد.

 این کارگاه در تاریخ 20 و 21 مهر ماه با حضور شرکت‌کنندگانی از شهرهای اهواز – مشهد – تهران – اسلامشهر و کرج برگزار شد.

کارگاه آموزشی فروش

مباحث ارائه شده در کارگاه حول محور چرخه‌ی فروش و نحوه‌ی برخورد صحیح با مشتری برگزار شد.

دوستان شرکت‌کننده در شغل‌های مختلفی چون داروسازی، دامپزشکی، مشاور تحصیلی، مشاور املاک، فروشنده کیف و کفش چرم زنانه، فروشنده مصنوعات چوبی فروشنده ملزومات پوشاک، مدیر فروش شرکت درب‌های اتوماتیک، هتل‌دار و… حضور داشتند که در واقع با حضور پیدا کردن در این کارگاه و استفاده از مباحث آموزش داده شده توسط استاد نورالهی دریافتند که مشتریان به چه دلایلی خرید میکنند و چرا در بازار رقابتی امروز مشتریان باید از آن‌ها خرید کنند و یا اینکه مزیت‌های رقابتی که ایجاد می‌کنند چه باید باشد تا از هم‌صنفان خود بتوانند موفق‌تر عمل کنند.

photo_2017-10-13_11-48-23

 و همچنین آموختند که به جای اینکه تنها یک فروشنده باشند می‌توانند به عنوان یک مشاور دلسوز و راهنمای خوب با پرسیدن چندین سوال کلیدی مشتریان را به سمت یک انتخاب و خرید رضایت بخش سوق دهند.

نظرات دانش‌آموختگان کارگاه استراتژی‌های مدرن فروش و کسب وکار  را می‌توانید در ویدیو زیر مشاهده کنید.

روش های مدرن کسب و کار

آپارات

مخاطبین حضوریافته در کارگاه علاوه بر یادگیری آموزش‌ها و تکنیک‌های حرفه‌ای فروش و کسب‌وکار توانستند با برقراری ارتباطی نزدیک با یکدیگر از تجارب کاری، شغلی و زندگی یکدیگر استفاده کنند و بسیار خرسند بودند از اینکه در جهتی قرار گرفته‌اند که برای پیشرفت زندگی خود و ارتقا رتبه‌ی جهانی کشورمان در تلاش‌اند و هر روز با سرمایه‌گذاری بر روی خود و بالا بردن سطح آگاهی‌هایشان در تغییر چهره‌ی اقتصادی کشورمان سهیم هستند.

استراتژی کرج2

در آخر نیز استاد نورالهی در حین بدرقه دوستان درود و تحسین بر آن‌ها فرستاد که با آموزش دیدن متعهد به رسیدن به درجات بالای اجتماعی و جهانی شده‌اند و برایشان آرزوی پیشرفت و موفقیت‌های روزافزون را داشت و از آن‌ها خواست که ایشان را در جریان موفقیتها و پیشرفت‌هایشان قرار دهند تا ایشان هم بتوانند با انگیزه و انرژی مضاعف به پرورش مردان و زنان موفق و انسان‌های تلاشگر، متعهد و آینده‌نگر بپردازند و هر روزه به تعداد این چنین افرادی در سطح جامعه‌ی ما افزوده شود و جامعه تماما به سمت و سوی موفقیت، بزرگی و پیشرفت در حرکت باشد.

گزارش سمینار و کارگاه استراتژی‌های مدرن فروش و کسب‌وکار در کرج17 و 20 و 21 مهر ماه
Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *