هدف از تاسیس مرکز آموزشی مسیر شکوفایی

هدف از تاسیس مرکز آموزشی مسیر شکوفایی گام برداشتن در مسیر کمک به انسان‌ها بوده است تا توانایی‌های درونی خود را شناخته و خود را باور کنند و این قدرت را بیابند تا بتوانند کارهای بسیار بزرگی را به عرصه‌ی عمل برسانند.

متاسفانه امروزه اکثر انسان‌ها آن گونه که باید توانایی‌های درونی خود را نمی‌شناسند و خود را باور ندارند! در واقع آنان نمی‌دانند که با شناخت ویژگی‌ها، توانایی‌ها و استعدادهای نهفته در وجودشان، قادر خواهند بود زندگی رویایی خود را ساخته و از خود انسان ارزشمند‌تری بسازند.

هیچ چیز در دنیا مانند فقر یا بی‌پولی انسان را آزار نمی‌دهد و او را دچار حقارت نمی‌کند. متاسفانه در دنیای امروز بشری، میزان پول، ثروت و دارایی انسان‌ها تعیین کننده و معیار ارزش، انسانیت و احترام افراد جامعه شده است؛ همین امر موجب هراس همیشگی ما از فقر و بی‌پولی است و آن را همچون سایه‌ای به دنبال خود ‌می‌بینیم!

رضا نورالهی در مرکز آموزشی مسیر شکوفایی با ارائه و آموزش مهارت‌ها و تکنیک‌های تخصصی، پیشرفته و حرفه‌ای فروش بر آن است تا از فروشندگان و صاحبین کسب‌و‌کار و علاقه‌مندان به حرفه‌ی فروش، انسان‌هایی صادق، پر انگیزه، با اعتماد به نفس و سالم با روابط عمومی بالا بسازد که سرشار از حس شادی و رضایت و خیر‌خواهی برای همنوعان خود باشند.

به‌طور کلی ایشان در پی ایجاد یک بازار رقابتی سالم هستند تا چهره‌ی اقتصادی کشور را با میزان و درصد بالایی تغییر داده و درآمد و فروشی بالا در تمامی واحدهای صنفی ایجاد نماید. در نتیجه با تربیت چنین انسان‌هایی، الگویی مناسب از ملت ایران و مردمان این سرزمین برای جهانیان ساخته شود.

برنامه های مرکز و چشم‌اندازی از آن

در مرکز آموزشی مسیر شکوفایی برنامه‌هایی شامل دوره‌ها، کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی طراحی می‌گردد که مطالب گردآوری شده در آن و ارائه آن‌ها به شرکت‌کنندگان، موجبات تحول و پیشرفت در زندگی و کسب‌و‌کارشان می‌گردد.

در واقع ایشان با برگزاری بیش از 65 دوره و جلسه‌ی کارگاهی، همچنین 5 دوره‌ی پیشرفته‌ی 6 ماهه( فروشندگان ثروت‌ساز) نسل جدیدی از شخصیت‌های قوی، محکم بااعتماد به نفس و عزت نفس بالا را برای جامعه‌ی ایرانی تربیت کرده است؛ هر یک از این شخصیت‌ها به نوعی الگوی شاخصی برای هم‌سفران این مسیر پر فراز و نشیب هستند که با کسب موفقیت‌های روز افزون‌شان می‌توانند سهم بزرگی در ایجاد انگیزه، امید و اشتیاق بخشیدن به دیگران داشته باشند و آنان را به این باور برسانند که به هر آنچه نیاز دارند و به هر آن چیزی که می‌خواهند برسند، همگی در وجود و ذات خودشان نهفته است.

تنها کاری که باید انجام شود این است که استعداد‌ها، توانایی‌ها و باورهای خفته‌ی خویش را بیدار کرده تا بتوانند ثروت، آرامش، خوشبختی، موقعیت اجتماعی و در نهایت زندگی رویایی خود را بسازند.

 

چشم انداز مرکز آموزشی مسیر شکوفایی این است که هرچه سریع‌تر با پرورش کارآفرینان بزرگی در این میان، چهره‌ی اقتصادی کشور را متحول کند تا در نهایت پیشرفت‌های عظیم و شگرفی در عرصه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، علمی و … شاهد باشیم.

 

حس ناب آرامش از خدمت به هم‌نوعان

رضا نورالهی تمام همت و تلاش خود را برای پیشرفت خود و هم‌نوعانش به کار بسته است و از این بابت همواره خدا را شاکر است. بر اساس گفته‌های ایشان، بیش‌ترین سودی که از این آموزش‌ها نصیب ایشان می‌گردد، همان حس ناب آرامشی است که از طریق کمک به دیگران پیدا می‌کند.

حقیقت این است که احساس مفید بودن برای جامعه و خدمت‌گذاری به خلق برای بهبود شرایط حاکم بر جامعه، حسی وصف‌ناپذیر است.

روند فعالیت مرکز و شیوه‌ها و متد کاربردی آن

ایشان با توجه به سابقه‌ی نزدیک به دو دهه فعالیت موفق و پر‌ثمر در بازار کسب‌و‌کار، سعی می‌کند تجربیات شخصی خود را نیز در این آموزش‌ها گنجانده و همواره موفقیت‌ها و شکست‌های خود در مسیر زندگی را چاشنی این آموزه‌ها کند تا هر آنچه به مخاطبان ارائه می‌گردد ملموس‌تر و کاربردی‌تر گردد.

ایشان برای برگزاری این دوره‌ها نزد برجسته‌ترین اساتید داخلی و بین‌المللی آموزش دیده‌اند و این آموزش دیدن‌ها برایشان همواره ادامه دارد؛ دوره‌هایی مثل:

دوره‌های پیشرفته فروش

روانشناسی موفقیت

مهارت‌های زندگی

مهارت‌های ثروت آفرینی

مهارت‌های برقراری ارتباط مؤثر

تکنیک‌های حضوری در بازار رقابتی

و…

ایشان بر این امید هستند که آموزش‌های ارائه شده در مرکز آموزشی مسیر شکوفایی، مسیری نو برای شرکت‌کنندگان و جویندگان موفقیت ایجاد کند و به این ترتیب جامعه کم کم به سمت‌وسوی آرامش، شادکامی، شکوفایی و ثروتمندی سوق پیدا کند.

در نهایت هر روزه شاهد موفقیت‌ها، شادکامی‌ها و ثروتمندی هم‌وطنان عزیز در جای جای این مرزوبوم باشیم.