در سال­‌های اخیر، فعالیت در زمینه­‌ی روانشناسیِ موفقیت و حوزه‌های مرتبط با آن در دنیا و بالاخص ایران، بسیار باب شده است و افراد و بِرندهای بسیاری در این حوزه، شاخص و مطرح شده‌­اند؛ افراد سرشناس و موفقی در سراسر دنیا، روش‌­های علمی و عملی این حوزه را آموزش داده و قانونمندی و روشنی این مسیر را به درستی اثبات کرده‌­اند. درواقع علم روانشناسی موفقیت، ترکیبی از علوم مختلف انسانی است که هر سال تعداد بسیاری از افرادِ خواهان موفقیت و پیروزی را به خود جذب کرده است.

مرکز آموزشی ” مسیر شکوفایی”  نیز بر همین شیوه و روش تاسیس گردیده است تا روشنگر راه جویندگان موفقیت و خوشبختی باشد. من رضا نورالهی از سال  1386 با آموزش­‌های مربوط به این حیطه آشنا شدم و در پی کسب اطلاعات و دانش لازم در این زمینه، نزد اساتید برتر و بزرگ ایران و جهان ، به شاگردی پرداختم تا بتوانم سهم کوچکی در ایجاد انگیزه و هموار کردن مسیر هم­نوعانم داشته باشم.

در همین راستا به تاسیس مرکز آموزشی مسیر شکوفایی بر اساس متد و آموزه­‌های علمی و عملی موفقیت، در حوزه‌­های زیر اقدام کردم:

مهارت ثروت‌­آفرینی

کسب­‌و­کار

شخصی

اجتماعی 

ارتباطی و

فروشندگی حرفه ای

آموزه­‌هایی که از طریق دوره‌­های کوتاه‌­مدت، بلند­مدت و سمینارهایی یک یا دو روزه آموزش داده می­شود و شامل تجربیات، اندوخته­‌ها، شکست­‌ها و موفقیت­‌های بزرگان دنیا و تجارب شخصی خود بنده است؛ درواقع چنین آموزه‌هایی می‌تواند جزء ارزشمندترین دارایی‌های هر فرد باشد.

تک­‌تک این اطلاعات چراغ راهی است برای هموار ­کردن مسیر موفقیت و پیروزی انسان‌ها. علاوه بر این موارد، دوره‌­های پیشرفته و تکمیلی نیز شامل تکنیک­‌های حرفه‌­ای و عملی فروش برای پرورش فروشندگان ثروت‌­ساز، برگزار می­گردد.

به­‌طور کلی اهداف آموزشی مسیر شکوفایی به این شکل است:

  • تغییر نگرش و کسب دید مثبت در کلیه­‌ی امور زندگی و کسب‌و‌کار
  • یافتن توانایی‌های فردی و اجتماعی و تلاش برای تقویت آن‌ها
  • کاربردی کردن تمام استعدادهای درونی
  • افزایش اعتماد به نفس
  • بیدار کردن افکار و اندیشه­‌ها وتوانایی‌های به خواب رفته­ و کشف نشده­‌ی انسان‌ها
  • به‌­کارگیری کلیه­‌ی روش‌­های آموزشی و تخصصی در کلیه‌ی حیطه‌های کاری
  • ثروت­‌سازی براساس توانایی­‌های فردی و بالابردن هر روزه‌­ی دانش انسان‌ها
  • آشتی دادن انسان‌ها با خود و دور ریختن تمامی افکاری که با نشدن همراه است.

 

ما در موسسه­‌ی آموزشی مسیر شکوفایی، شعاری را سرلوحه­‌ی کار و زندگی خود قرار داده‌­ایم و امیدواریم که این شعار و مفهوم نهفته در آن، بتواند انگیزه و تلنگری برای همه‌ی شما عزیزانی باشد که در پی کسب موفقیت­‌های روزافزون هستید.

 

” همواره بیاموز و آموخته‌­هایت را با دیگران تقسیم کن

تا دنیا جای بهتری برای زیستن شود”